Vegan

Diyet ve beslenmenin gücünü lezzet ve uzmanlık ile birleştirdiğimiz bu program kendine iyi bakarken her daim formda kalmak isteyenler için özel olarak hazırlandı. Premium Fit vegan beslenme paketi sebze, meyve, kuruyemiş, baklagil ve tahıllardan oluşmaktadır. Proteinler, karbonhidratlar, yağlar, vitamin ve mineraller gibi önemli besin öğelerini içermektedir.

Bitkisel bazlı beslenenler, vegan beslenmeyi deneyimlemek isteyenler, temiz ve düşük kalorili seçenek arayanlar, beslenmesini hızlıca ve muhteşem lezzetlerle disiplin altına almak isteyenler, temiz gıda, iyi içerik arayanlar kısacası iyi yaşam odaklı beslenenlere sesleniyoruz; bizimle yepyeni bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? İhtiyacınız olan proteini farklı gıdalardan almak mümkün.

Beslenme uzmanı Dilara Koçak uzmanlığı ve ekibi ile Divan'ın benzersiz lezzet, kalite ve servis anlayışının buluştuğu bu programda sizler için en iyiyi hedefledik.

Bu paketimiz 3 ana öğün ve bazı günlerde ara öğün desteklidir. Ancak program boyunca sizi takip edecek diyetisyeniniz ile görüşerek öğün sayısı ve içerikte değişiklik talep edebilirsiniz.

Paketi satın aldıktan sonra programınızın takibi ve kişisel optimizasyonu için diyetisyenlerimiz sizinle en geç 24 saat içerisinde iletişime geçecek ve tüm sorularınızı program boyunca memnuniyetle cevaplayacaktır.
 

Diyetisyen Danışma Hattı numaralarımız;

  1. Diyetisyen Danışma Hattı: 0538 022 98 92
  2. Diyetisyen Danışma Hattı: 0538 022 98 95
Whatsapp Danışma Hattı için tıklayınız.

Paket Seçiniz

Kimler Tüketebilir?

Vegan beslenenlerin en büyük sorunu ofiste, evde veya dışarıda yemek yemek. Vegan, bitkisel bazlı beslenen, günlük yaşam temposunda yemek yapmaya vakit bulamayan, sağlıklı beslenmek ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak isteyen herkes bu paketi seçebilir.

Tartıdaki o birkaç kiloyu kısa sürede vermek isteyenler, insülin direnci olanlar, karaciğer enzimlerini dengelemek isteyenler, bel çevresinde yağlanma problemi olanlar, enerji ve protein dengesi size özel hazırlanmış bu paketi tercih etmek size iyi gelecek!

Bu pakette yer alan tariflerde hayvansal kaynaklı ürünler kullanılmamaktadır. Vegan beslenen bireylerin hassasiyeti göz önünde tutularak bitkisel bazlı ürünler kullanılmaktadır.

Hem size hem doğaya iyi bakıyoruz

Plastik içermeyen ambalaj kullanarak hem sizi hem de gezegenin sağlığını önemsiyoruz. Lütfen paketleri geri dönüşüm ile buluşturun veya kompost yaparken kullanın. Bizimle birlikte bu sorumluluğu paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.
7000.00 TL
0 TL
Toplam Tutar
0 TL