Fırsatlar

Divan Ankara

Fırsatlar

Toplantı ve Davetler

Divan Ankara

Toplantı ve Davetler

Divan Ankara, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen toplantı odaları ile toplantı ve özel davetlerinizin hedeflediğinizden de daha etkili olmasını sağlayacaktır. En son toplantı ve ses - görüntü teknolojileri ile donatılan, deneyimli ve profesyonel bir ekibin hizmet verdiği Divan Ankara Otel, Ankara otelleri arasında “business class” toplantılar için en doğru adres.

  Toplantılarınızın yanı sıra şirket ve iftar davetleriniz, gala yemekleri, ürün lansmanları, farklı temalarda hazırlanmış kahve molası seçenekleri ve dünya mutfağından davete uygun konseptlerde menü dizaynları ile farklı organizasyonlarınızda siz misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Düğün

Divan Ankara

Düğün

Divan Ankara’nın zarif tasarımı ve merkezi konumu, çağdaş düğünler için seçkin bir ortam yaratıyor. Tarafınıza özel hazırlanmış menü, özel pasta seçenekleri ile özenle seçilmiş masa örtüleri, gümüş şamdanlar ve deneyimli servis personelimiz bu özel gün için sizleri bekliyor. Divan Ankara Otel’de düğününüzü hayalden gerçeğe dönüştürmek adına hiçbir detay atlanmıyor.

Düğününüzü Divan Ankara’da gerçekleştirmenin ayrıcalıkları;

 • Tecrübeli mutfak ekibimiz tarafından hazırlanmış geniş menü seçenekleri
 • Davet boyunca limitli ya da limitsiz yerli ve yabancı içki seçenekleri
 • Profesyonel düğün planlayıcısı eşliğinde davet öncesinde iki kişilik menü tadımı
 • Düğün günü hazırlıklar sırasında sizin belirlediğiniz bir zamanda Gelin & Damat Odası’na iki kişilik a la carte menü ya da düğün yemeği servisi
 • Fotoğraf ve video çekim ekibi, müzisyenler, DJ’ler, dekoratörler, çiçekçiler ve ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetler için tercih edebileceğiniz öneriler
 • Gelin ve damat için özel ikramların dahil olduğu Balayı Suiti'nde 1 gece ücretsiz konaklama ve odaya kahvaltı
 • Özel düğün partisi konaklama fiyatları


 

  Bilgilendirme

  Divan Ankara

  Bilgilendirme


  Teklif Al

  Divan Ankara

  Teklif Al

  0 TL
  Toplam Tutar
  0 TL