Alışveriş Yap

DİVAN PASTANE

Bazen bir kahve, bazen bir çikolata ile hayata eklenen bir tat. Anların, anıların, hayata iz bırakan kutlamaların tanığı. İstanbul’da başlayan, yıllar içinde sınır tanımayan ama hep “bizden” kalan bir lezzet ustası. Divan, 60 yıldır hayatın tam içinde!
Divan Pastaneleri’nin Elmadağ Divan İstanbul Otel içinde başlayan, sonrasında Sütlüce’de Türkiye’nin ilk pasta, tatlı üretim imalathanesi olarak devam eden serüveni, 2003 yılında Ümraniye’deki tesislerine taşınarak devam ediyor. 2015 yılı Ocak ayında ise, 15.000 metrekarelik yeni üretim tesisine taşınıyor. Yüksek teknoloji ile çalışan üretim makinaları ve usta ellerin çabası ile Divan’ın enfes lezzetlerini oluşturan ürünleri burada üretilmektedir.
İlk günden bugüne tarifi bizde saklı olan özel çikolatalarımız, her biri kendine has reçetelerle üretilen eşsiz ürünlerimiz ve butik pastalarımızla, geleneklerimizden kopmadan, yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerimize özel deneyimler yaratmaya devam ediyoruz. Her biri bir Divan Klasiği haline gelen lezzetlerden Rokoko, butik pastalar, usta ellerin hazırladığı el yapımı çikolatalar, prenses badem, krep dantel, yaprak nane gibi birçok lezzet ile Divan, bugün de, ilk günkü heyecan ve tutkuyu, mutluluğun olduğu her yere ulaştırmaya devam ediyor.

Pastanelerimizi Bulun

BODRUM

MERSİN

0 TL
Toplam Tutar
0 TL