Teklif Al

DİVAN’DA TOPLANTI VE DAVET

Türkiye'nin en prestijli toplantı, düğün ve etkinlik noktalarından birinde bir buluşmaya ev sahipliği yapın. Divan, konuklarınızın deneyimini tamamlayan keyifli yemek seçenekleri ile etkinliklerinize ev sahipliği yapar. 

Otelinizi Bulun

ÜLKE
ŞEHİR
Divan Kuruçeşme

Hayal edin… 18. yüzyılın başlarında, eski İstanbul’dasınız. Etrafınızda yeşillikler, karşınızda masmavi boğaz ve tarihi bir ayna gibi kıyıya yansıtan yalılar… İnşaatına yeni başlanan o yalılardan biri de II. Mahmut döneminde Ermeni kökenli bir aile olan DÜZOĞULLARI’na ait Düzoğlu Mihran Bey Yalısı.

 • Kuruçeşme Mahallesi, Kuruçeşme Cad. No: 61 Arnavutköy / Beşiktaş
Fenerbahçe Faruk Ilgaz

Tam donanımlı salonlarında toplantı, etkinlik, davet, nişan ve düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Toplantı ve Ziyafet Merkezi, Akdeniz ve Türk Mutfakları’ndan farklı lezzetler sunan a la carte restoranı, sağlık kulübü ve Anadolu Yakası’nın en büyük açık yüzme havuzu ile farklı beklentilere özel çözümler sunuyor. 

 • Divan Fenerbahçe, Fenerbahçe Mahallesi, Fenerbahçe Burnu Turyolu Sokak, Faruk Ilgaz Spor Tesisleri No:10, 34726 Kadıköy
Rahmi M. Koç Müzesi'nde Toplantı ve Etkinlik

Haliç kıyısında yer alan Rahmi M. Koç Müzesi’nin banket alanları, küçük seminerlerden büyük davetlere kadar birçok organizasyon için ideal bir seçenek oluşturuyor. Müzenin çeşitli yerlerinde bulunan toplantı ve davet alanları, her çeşit ve büyüklükteki organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Divan’ın işinde uzman ikram ve düğün ekibi, organizasyonun detaylarını anlayarak misafirlerine mükemmel bir toplantı  ve davet hazırlama imkanı sunuyor.

 • Rahmi M. Koç Müzesi Hasköy Cad. No: 5, Hasköy, 34445 Beyoğlu/İstanbul
Divan İstanbul

Toplantı ve davetler için uluslararası standartlarda tasarlanan Divan İstanbul’un altı adet toplantı salonunun tamamında, son teknoloji ürünü toplantı sistemleri bulunuyor.

 • Asker Ocağı Caddesi 34367 No:1 Taksim Istanbul, Turkey
Divan İstanbul City

Özellikle iş insanlarının ihtiyaçları ve konforları için düzenlenmiş olan Divan İstanbul City, sahip olduğu farklı donanım ve farklı büyüklükteki toplantı salonlarıyla büyük gruplara olduğu kadar küçük ekiplere de hizmet veriyor.

 • Büyükdere Caddesi No:84 Gayrettepe 34398 İstanbul, Türkiye
Divan Tüpraş Stadyumu Etkinlik Alanları

Dünyanın boğaz manzarasına hakim tek stadyumu Tüpraş Stadyumu; eşsiz mimarisinin yanı sıra maç günleri dışında da özel tasarlanmış etkinlik alanlarında Divan uzmanlığıyla mükemmelleşen etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

 • Tüpraş Stadyumu - Vişnezade Mahallesi Dolmabahçe Caddesi No: 1/A-B Beşiktaş 34357 İstanbul, Türkiye
Divan Erbil

Divan Erbil Otel’in uluslararası standartta toplantılar için tasarlanan, büyüklükleri 33 m2 ile 900 m2 arasında değişen toplam 10 adet toplantı odası, çeşitli etkinlikler, düğünler, yönetim kurulu toplantıları ve büyük kurumsal toplantılara kadar her türlü etkinlikte misafirlerini ağırlıyor.

 • Gulan Caddesi, Erbil, Irak
Divan Ankara

Divan Ankara, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen toplantı odaları ile toplantı ve özel davetlerinizin hedeflediğinizden daha etkili olmasını sağlayacaktır.

 • Yıldızevler Mahallesi Jose Marti Caddesi No: 2 06550 Çankaya/ Ankara
Divan Çukurhan

Divan Çukurhan Otel; tarihsel kimliğini ve dokusunu modern bir anlayışla birleştirerek oluşturduğu çağdaş stili ile davetler ve toplantılar için unutulmaz bir ortam sunmaktadır.
 

 • Tarihi Ankara Kalesi Necatibey Mahallesi Depo Sokak No: 3 Ulus, Ankara/Türkiye
Divan Gaziantep

Divan Gaziantep Otel, toplantılar için uluslararası standartlarda tasarlanmış 10 toplantı salonu ile; yönetim kurulu, bayi toplantısı veya ürün lansmanı gibi kurumsal toplantılarınızdan düğünlerinize kadar her türlü özel organizasyonlarınız için hazırdır.

 • Mücahitler Mahallesi Sani Konukoğlu Bulvarı No: 92/A Şehitkamil 27090 Gaziantep,Türkiye
Divan Çorlu

Divan Çorlu’da müşteri prezantasyonundan tam donanımlı ürün lansmanına kadar bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek toplantı salonları bulunmaktadır.

 • Kazımiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No:38 Çorlu / TEKİRDAĞ
Divan Bodrum

Divan Bodrum Otel’de sunduğumuz diğer hizmetler gibi, toplantı odalarımızda da vurgulanan kalite anlayışı, mavi gökyüzünün ve güneşin kulağınıza fısıldadığı yeni fikirleri hayata geçirebilmeniz için size sade ama mükemmel bir atmosfer sunmamızı sağlıyor.

 • Göltürkbükü Keleşharim Caddesi No: 22 Bodrum 48483 Muğla,Türkiye
Divan Mersin

Divan Mersin’de tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özenle tasarlanmış toplantı salonları bulunmaktadır.

 • Akkent Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 612 Yenişehir 33160 Mersin,Türkiye
Divan Adana

Uluslararası standarttaki teknoloji ile donatılmış toplantı salonlarımızda kurumsal toplantılardan unutulmaz bir düğüne kadar her türlü etkinliğinizi düzenleyebilir, organizasyon konusunda deneyimli ve uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

 • Çınarlı Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı No: 33, 01120, Seyhan/Adana
Divan Bursa

Uluslararası standartta teknolojiler ile donatılmış toplantı alanlarımızda kurumsal toplantılardan unutulmaz bir düğüne kadar her türlü etkinliğinizi düzenleyebilir, organizasyon konusunda deneyimli ve uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.
 

 • Kükürtlü Mah. Dr Rüştü Burlu Cad. No: 1116080, Osmangazi/Bursa
0 TL
Toplam Tutar
0 TL