Divan Fit ile Sağlıkla Kal

Divan Fit ve Dilara Koçak Diyet ve beslenmenin gücünü lezzet ve uzmanlık ile birleştirdi. Temiz beslenirken damak zevkinden ödün vermeyenler, diyetisyenler eşliğinde planlanacak kişiye özel menüler Divan’ın benzersiz lezzet, kalite ve servis anlayışı ile artık kapınıza geliyor.

Diyetisyen Danışma Hattı Numaralarımız: 0538 022 9895 - 0538 022 9892

SIKÇA SORULAN SORULAR

Divan Fit&Dilara Koçak paketleri, sağlıklı beslenmeye farklı bir bakış açısı getirmek isteyen, iyi yaşam odaklı beslenen herkese ulaşabilmek amacıyla oluşturuldu. Günlük beslenmesinde dengeli beslenmek için zaman bulamayan, beslenmesini hafif lezzetlerle disiplin altına almak, temiz gıda ve çeşitli içerik arayan, kısacası iyi yaşam odaklı beslenen herkese farklı beslenme paketi seçenekleri ile hitap ediyor. 
Paketinizi almadan önce, sizlere uygun olan paket yönlendirmesi için diyetisyen ekibimizle memnuniyetle hizmet vermekteyiz. Paketinizi satın aldıktan sonra diyetisyen ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 
Mevsiminde ve yerel ürünlerle hazırladığımız menülerde sağlığınızı ön planda tutuyor ve kaliteye önem veriyoruz. Menülerde et, organik tavuk, balık, kurubaklagil dengesini gözetiyor ve Akdeniz diyeti ilkesinden vazgeçmiyoruz. Kompost edilebilir ve geri dönüştürülebilir kaplarımız ile sizlere plastiksiz hizmet sunuyoruz. Kalori ve besin ögelerinin (karbonhidrat, yağ ve protein) dengesine dikkat edilerek oluşturulan menüler ile birlikte rutin hayatta tüketilen her ürün, sağlıklı ve fit haliyle kapınıza gelecek. Divan Fit & Dilara Koçak yemek hizmeti ile beraber online diyetisyen hizmeti de sunuyor. 5 farklı paketten size uygun olanı diyetisyen kontrolünde kişiye özel esnek seçimler ile tercih edebileceksiniz. 
Elbette. Sadece kilo verme odaklı çalışmıyor, sağlıklı beslenme rutininizde size destek sağlıyor ve sizler için uygun paketi hazırlıyor, kapınıza kadar teslim ediyoruz.
Tercih ettiğiniz menüyü satın aldıktan sonra diyetisyen ekibimiz sizinle iletişime geçiyor. Bir günlük beslenme öykünüz, intolerans ve kişisel tercihleriniz öğrenildikten sonra paketiniz başlıyor. İstediğiniz adrese özel araçlarla teslim ediyoruz.
Menülerimizde mevsiminde ve yerel ürünleri tercih ediyor, sağlığınızı önemsiyoruz. Lezzeti ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Menülerimizi Divan Taksim otel ’in uzman şef kadrosuyla, gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde özenle hazırlıyoruz.
Paketlerimizi 5, 10 ve 20 günlük şeklinde tercih edebilirsiniz.
Elbette. Hafta sonu da sizlere hizmet sağlıyoruz.
Zeytinyağlı ve soğuk tüketilmesi gereken yiyecek ve içecekleri direkt tüketebilirsiniz. Sıcak olarak tüketmek istediğiniz yiyecekleri ise 100-150 derecede kapağı açıldıktan sonra fırında veya mikrodalgada ısıtarak afiyetle tüketebilirsiniz.
Menülerin teslim saati bulunduğunuz ilçeye göre farklılık gösteriyor. Özel soğutuculu araçlar ile tarafınıza teslim ediyoruz.
Teslimat konusunda farklı seçeneklerimiz mevcut, erişim bölgemiz veya saatimiz konusundaki özel talepler için danışma hattımız ile iletişime geçebilirsiniz
48 saat öncesinden ekibimize bildirmeniz halinde paketinize ara vermenize olanak sağlıyoruz.
Elbette. Adres değişikliği talebinizi 24 saat öncesinden ekibimize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sormak istediğiniz farklı konular için diyetisyen ekibimize 0538 022 9892 numaralı hattan veya diyetisyen@dilarakocak.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
0 TL
Toplam Tutar
0 TL