Submit
İptal veya Değişiklik

Toplantılar ve Etkinlikler

Divan Cizre’nin zarif hizmetini, benzersiz lezzetini ve stilini farklı bir mekânda deneyimlemek isteyenler için Dış İkram Hizmeti'miz her türlü eğlence ve misafir ağırlama etkinliğinde baştan sona çözümler sunuyor. Bütün organizasyon detaylarını üstlenen uzmanlarımız, etkinliğinizin başarısına odaklanmanıza imkan veriyorlar.

Konusunda uzman şeflerden oluşan ekibimiz; isterseniz sadece size özel bir menü tasarlıyor, isterseniz etkinliğinize en çok yakışan seçimi yapabileceğiniz menü tercihleri sunuyorlar. Açık havada sevdiğiniz dostlarınızı ağırlamak, yeni iş yerinizde yönetim kuruluna ev sahipliği yapmak ya da önemli bir müşteriyi etkilemek istediğinizde Dış İkram Hizmeti'miz istediğiniz mekânda akşam yemeği ve resepsiyon servisi sağlıyor.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis garantimiz ve işinin ehli ekibimiz, misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacaktır. Bundan sonraki ikramlarınızda bırakın detaylarla Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.