Submit
Cancel or Modify Reservations

Divan Group Media

Divan Ankara & Çukurhan 23 Nisan

DİVAN ÇUKURHAN VE DİVAN ANKARA’DAN 23 NİSAN’A ÖZEL KEYİFLİ PAKETLER

Divan Çukurhan ve Divan Ankara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarıyla birlikte tatil fırsatına çevirmek isteyenlere Anıtkabir’e ulaşım ve Rahmi Koç Müzesi’ne ücretsiz giriş avantajlarının yer aldığı bir program sunuyor.

Ankara’nın vazgeçilmez adreslerinden biri olan Divan Çukurhan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel hazırladığı pakette, Anıtkabir’e ücretsiz tek yön ulaşım hizmeti ve Rahmi Koç Müzesi’ne ücretsiz giriş avantajıyla çocuklara unutulmaz bir bayram vadediyor. 21-22-23 Nisan tarihlerinde tek ve çift kişilik odalarda, 359 TL’den başlayan fiyatlarla konaklama fırsatı sunan Divan Çukurhan, bu odalarda konaklayan misafirlerin 0-14 yaş arası çocuklarından birini ücretsiz olarak ağırlıyor. 

Divan Çukurhan, 22 Nisan Pazar günü ise çocukları ve ailelerini Anadolu lezzetlerinin servis edildiği kahvaltıda buluşturuyor. Otel misafirleri dışında özel kahvaltıya katılmak isteyenler için ise kişi başı fiyat 69 TL.

Divan Ankara Çocukları

21-22-23 Nisan tarihlerinde çift kişilik konaklamalarda açık büfe kahvaltı dahil 265 TL konaklama fırsatı sunan Divan Ankara, bu odalarda konaklayan misafirlerinin beraberindeki bir çocuğu ücretsiz ağırlıyor. 23 Nisan günü Divan Pub’da %10 indirim fırsatı sunulurken eşsiz lezzetlerden oluşan özel menü çocuklarla buluşuyor. 

divan

DİVAN MERSİN’DEN 23 NİSAN’A ÖZEL ÇOCUK TİYATROSU

Divan Mersin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarıyla birlikte tatil tadında geçirmek isteyenlere eğlenceli etkinlikler sunuyor.

Divan Mersin, 23 Nisan Pazartesi günü misafirlerini çocuklarıyla birlikte ağırlıyor. 14:00 – 16:00 saatleri arasında Balo salonunda çocuk tiyatrosu ile farklı bir deneyim sunacak olan Divan Mersin aileleri keyifli atmosferde birbirinden çeşitli lezzetlerle buluşturuyor.