Gönder
İptal veya Değişiklik

EN İYİ FİYAT İÇİN TIKLAYINIZ

Divan Mersin Otel

Divan Mersin

Divan Mersin; bir yerleşim alanı olarak Anadolu’nun en eski tarihine sahip Mersin’de, 5 yıldızlı konforunu şehrin merkezinde sunuyor. Mersin’in sayısız uygarlığın izleriyle zenginleşen geleneği, Divan markasıyla özdeşleşmiş mükemmeliyetçi hizmet ve modern tasarım anlayışı ile Divan Mersin’de buluşuyor. Divan Mersin’de hem iş amacıyla, hem de tatil amacıyla seyahat eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, 126 deluxe oda, 22 standart oda 20 executive corner suite ve 2 presidential suite olmak üzere toplam 170 oda bulunuyor.

Divan Mersin; Akdeniz ile Toros Dağları arasında boylu boyunca uzanan, Türkiye’nin en büyük limanı ile her daim canlı bir ticaret hayatına sahip olan Mersin’in, turistik ve iş potansiyelinden tam olarak faydalanmak için en ideal konumda yer alıyor. Şehir merkezine 2 dakika uzaklıkta bulunan otelden, Adana Şakirpaşa Havalimanı’na araçla 50 dakika ulaşılabiliyor. Otel; hem 10 bin yıl öncesine ışık tutan Yumuktepe’ye, hem de şehrin modern yüzü olan sahil şeridi ve marinaya kolay erişimiyle dikkat çekiyor.

Deneyimli ve uzman şeflerimiz, Türk ve dünya mutfağının özel tatlarını Mersin mutfağına yakışır bir lezzet ile gün boyunca Divan Pub’da sunacaklar. Terasta, şahane bir Akdeniz manzarası eşliğinde, yerli ve yabancı içkilerle rahatlamak istediğinizde Terrace Bar & Lounge hizmetinizde olacak. En genişi 650 m2 lik alanıyla 8 toplantı odamız, iş ortaklarınıza yapılacak etkileyici bir sunum veya akıllardan çıkmayacak bir düğün için teknolojik donanımı ve tecrübeli teknik ekibimizle birlikte kullanımınıza hazır olacak. Kapalı yüzme havuzu, sauna ve masaj odalarımızın bulunduğu SPA & Fitness Merkezi ise, enerjinizin Mersin’in görülecek sayısız bölgesi ve hızlı ticari ilişkileri için yüksek kalmasını garantileyecek.

Bizi Tercih Edin Çünkü:

  1. İdeal lokasyon -  Divan Mersin, şehir merkezine sadece iki dakika mesafede
  2. Yüksek seviyede profesyonel hizmet teklifleri
  3. Şık bir ortamda fine dining
  4. Adana Havalimanı arabayla 90 km ve yaklaşık 50 dakika uzaklıktadır.

Misafir Yorumları

Otel Hakkında

Araç kiralama, vale ve taksi hizmeti ve istek üzerine havaalanı transfer hizmeti.

Detaylı bilgi için, ön büroyla iletişime geçebilirsiniz.

Divan Mersin Otel Türkiye Dış Cephe

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız

Harita

AIzaSyD2BYIlzZD6V03nr5KzBdeiXhwrrNHZbIM

Divan Mersin Otel

Akkent Mah GMK Bulvarı
No: 612 Yenişehir / Mersin,
Türkiye

Akkent Mahallesi GMK Bulvarı No: 612 Yenişehir / Mersin
Telefon: 0 324 356 11 00
Faks: 0 324 356 11 99
info.mersin@divan.com.tr