Gönder
İptal veya Değişiklik

Divan Adana

En iyi fiyatlar için

Yerel Saat

Hava Durumu

Adana'da Yeme-İçme

Yeme & İçme

Divan Adana, Divan markasının yemek tecrübesine verdiği önemi, Adana mutfağının köklü geleneğine ve eşsiz tariflerine yakışır bir şekilde gösteriyor.

İster yoğun bir günde lezzetli bir mola vermek, ister akşamını tadı damağında kalacak bir yemekle değerlendirmek isteyen misafirlerimize Divan Adana, Türk ve Dünya mutfaklarından çok özel seçenekler sunuyor.

Çalışma Saatleri:

6:00 – 23:00

Hizmet:

Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği


Bilgi ve Rezervasyon:0 322 342 1700
E-posta: fb.adana@divan.com.tr

Kahvaltı saatinden, akşam yemeği ve sonrasına kadar haftanın yedi günü hizmetinizde olan Divan Pub, deneyimli şeflerimizin özenle hazırladığı tariflerle size lezzet dolu bir konaklama vaat ediyor. Türk mutfağının en özel lezzetleri, Dünya mutfaklarının vazgeçilmezleri ve 50 yıllık Divan mutfağının klasikleri Divan Pub’ın şık ve konforlu atmosferinde bir araya geliyorlar. İç mekanında 180, dış mekanında 40 misafirimizi ağırlayabilen Divan Pub, iş takviminizin yoğunluğuna ya da Adana’nın görülmesi gereken birçok turistik mekanına yetecek enerjiyi almanız için ideal bir kahvaltıyla güne başlamanızı sağlıyor. Öğle saatlerinde sizin hızınıza yetişecek ama lezzetleri gününüzü daha da özel kılacak seçeneklerin keyfine varabiliyorsunuz. Akşam yemeğinde ise mutfağıyla ünlü bir şehrin eşsiz tatlarını Divan dokunuşuyla tecrübe etmeniz için Divan Pub sizi bekliyor.