Kariyer ve Gelişim Fırsatları

Grup bünyesindeki yurt içi ve yurtdışı birimlerimizde iş fırsatı oluştuğunda şirket içerisinden gelen başvurulara öncelik tanınır. Farklı sektörlerde çalışmanın yarattığı sinerji, Divan’ın büyümesinde olduğu kadar, çalışanlarımızın gelişiminde de itici güçtür.

100.000’i aşkın çalışanı ve sektör lideri şirketleriyle ülkemizin en büyük grubu olan Koç Topluluğu’nun gelişim ve kariyer fırsatlarından faydalanma imkanına sahip olacaksın.

Avantajlar Dünyası

Koç Ailem:

KoçAilem, Koç’luların hayatlarının her alanında kendilerini özel hissettirmelerini sağlayan bir ayrıcalık platformu. Bu kart ile Divan çalışanları ve 1. derece yakınları KoçAilem’in anlaşmalı olduğu çok sayıda ünlü markanın indirimlerinden yararlanma imkanına sahip oluyor.

Divan'da İndirim Ayrıcalıkları:

Divan birimlerinde alacağınız konaklama, yiyecek ve içecek hizmetleri için belirli oranlarda indirim hakkı bulunmaktadır.

Çalışan Deneyimi

Divan’da hepimiz birbirimize Divan misafirlerine gösterdiğimiz saygı ve ilgiyle yaklaşırız. Divan’da çalışanların mutluluğu, her sene bağımsız kurumlar tarafından düzenlenen Çalışan Bağlılığı Araştırmalarıyla ölçülür.
Bu araştırmalara göre, çalışanlarımız arasındaki aile ruhu ve her düzeyde açık iletişim, Divan kültürünün en güçlü yönleri arasındadır. Kurucumuz merhum Vehbi Koç’un “Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır.” sözü kültürümüzün temel taşıdır.

D-One Stars Programı

Sektöre yeni yetenekleri kazandırmak için kurguladığımız D-One Stars Gelişim Yolculuğu Programı ile eşsiz staj deneyimi sunuyor. Dijital platformlardan başvuru süreçlerini yönettiğimiz ve gelişimlerini takip ettiğimiz bu programda setkörel deneyim yanısıra Geleceğin Koç’lularını yetiştiriyoruz.

Bize Katıl

Farklı sektörlerde deneyim kazanmak ve alanında en iyilerle çalışma fırsatı yakalamak için Divan'lı olmaya var mısın?
https://www.kockariyerim.com/

0 TL
Toplam Tutar
0 TL