Gönder
İptal veya Değişiklik

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz
Toplantılar&Düğünler

İstanbul'un en masalsı koylarından birinde, "ne yürekten ne de kürekten ses çıkmayan" Kalamış'ın Fenerbahçe burnunda konuşlanmış olması, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’ı İstanbul Asya yakasında  kalite ve ince detaylardan ödün vermeyenlerin  en çok tercih ettiği etkinlik merkezlerinden biri haline getiren özelliklerinden sadece biri. Özenli hizmet anlayışı ve hem karadan hem de denizden ulaşılabilmesi Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz'ni, toplantı, özel davet, düğün, nişan ve daha bir çok etkinliğinizi mutlu birer anıya dönüştürüyor.  Ayrıca Akdeniz ve Türk mutfağının en lezzetli çeşitlerinin servis edildiği restaurantlar, tam donanımlı sağlık kulübü ve Asya yakasındaki en büyük yüzme havuzu ile sadece özel günlerinizin değil, günlük hayatınızın da bir parçası olmak bizi mutlu ediyor.

Fenerbahçe Burnu Fenerbahçe Kadıköy İstanbul
T: 0216 550 19 07      F: 0216 418 09 09
farukilgaz@divan.com.tr

Dış İkram

Eğer düzenlediğiniz etkinliklerde Divan ve Faruk Ilgaz’ın yılların imbiğinden geçmiş tarzından faydalanmak isterseniz, Dış İkram Birimimiz başlangıcından bitimine kadar tüm organizasyonunuzda misafirlerinizi ağırlarken yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. Tüm detaylarla profesyonel ekibimizin ilgileneceği organizasyonunuzda size düşen sadece davetinizin ve başarınızın keyfini sürmek...

Mevcut menülerimizden seçim yapmak ya da sadece size özel bir menü oluşturmak aşamasında deneyimli şeflerimiz daima sizinle olacak. 20-250 kişilik akşam yemekleri veya 1.000 kişiye kadar olan resepsiyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz herhangi bir yerde; yönetim kurulunuzu yeni genel merkezinizde ağırladığınızda, etkilemeye çalıştığınız önemli müşterileriniz olduğunda ya da çocuğunuzun düğün veya mezuniyet davetinde, ekibimiz hizmetinizdedir.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis taahhütümüz ve işinin ehli ekibimiz misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacak. Bundan sonraki davetlerinizde bırakın detaylar ve gerekliliklerle Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadına çıkarın.