Kariyer Fırsatları

1956 yılında kurulan Divan İstanbul, modern Türk turizmin başlangıcı kabul edilir. Divan, o günden bugüne tutkuyla yaptığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle otelcilik ve yeme&içme sektörlerinin lider markası olmaya devam etti. Divan’da olmak ve Divan’lı olmak bir ayrıcalıktır.

Divan Grubu bünyesindeki açık pozisyonları, Kariyer.Net ve Eleman.Net’teki kurumsal sayfalarımızda görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle iletişime geçilecektir.

KOÇ TOPLULUĞU

Divan’a katılmak Koç ailesine katılmaktır. Koç Topluluğu, topluluk şirketlerinde çalışanlara pek çok yan hak ve zengin kariyer fırsatları sunuyor. Koç Topluluğu içerisinde tüm kariyer fırsatları düzenli olarak duyuruluyor ve grup içerisinden başvurulara öncelik veriliyor. Koç Vakfı Emeklilik Programı, KoçAilem kartı, En Başarılı Koçlular Yarışması, esnek yan haklar gibi pek çok heyecan verici ayrıcalık Divan’da sizi bekliyor.

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Divan’da hepimiz birbirimize Divan müşterilerine gösterdiğimiz saygı ve ilgiyle yaklaşırız. Divan’da çalışanların mutluluğu, her sene bağımsız kurumlar tarafından düzenlenen Çalışan Bağlılığı Araştırmalarıyla ölçülür. Bu araştırmalara göre, çalışanlarımız arasındaki aile ruhu ve her düzeyde açık iletişim, Divan kültürünün en güçlü yönleri arasındadır. Kurucumuz Merhum Vehbi Koç’un ‘Çalışanlarımız en büyük değer kaynağımızdır.’ sözü kültürümüzün temel taşıdır.

ZENGİN KARİYER OLANAKLARI

17 otel, 3 rezidans, 23 pastane, 43 in bakery, 13 restoran, 3 stadyum operasyonu, Zorlu Center Eataly operasyonu ve Türkiye’nin en kaliteli üretim tesisleriyle, farklı alanlarda, şehirlerde ve ülkelerde kariyer fırsatları sizi bekliyor. Divan’ın farklı birimlerinde ve lokasyonlarında iş fırsatları oluştuğunda, Divan Intranet üzerinden tüm çalışanlara duyurulur ve şirket içinden başvurulara öncelik tanınır. Farklı sektörlerde çalışmanın yarattığı sinerji, Divan’ın büyümesinde olduğu kadar, çalışanlarımızın gelişiminde de itici güçtür.

KEYİFLİ ÇALIŞMA ORTAMI

Göz alıcı ve keyif veren ortamlarda geçecek bir çalışma yaşamına ne dersiniz? Divan otelleri, pastaneleri, restoranları, In Bakery fırınları, mükemmellik tutkusuyla yaratılmış mekanlardır. Müşterilerimize huzur ve neşe veren bu mekanlarda, siz de renkli ve eğlenceli bir kariyer yolculuğu yaşayacaksınız. Aynı zamanda kazanacağınız seçkin yeme-içme ve yaşam kültürüyle, hayatınızın her alanında fark yaratacaksınız.

EĞİTİM VE GELİŞİM

1956’dan bu yana, Divan sektörün en seçkin okuludur. Divan’da ilk gününüzde size deneyimli bir rehber atanacak. Kariyeriniz boyunca en iyi eğitim kurumlarından ve işin ustalarından alacağınız eğitimlerle destekleneceksiniz. Divan’ın sağladığı gelişim olanaklarının yanında, Koç Akademi ve Koç Grubu’nun sağladığı gelişim olanakları da her zaman yanınızda olacak. 

Click here to subscribe to Divan Mailing List