Divan Grup Hakkında

Our Vision Divan History Divan Staff About Divan Divan History

Vizyonumuz

Ulusal liderlik pozisyonumuzu güçlendirmeye devam ederek, otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada en saygın markalar arasında yer alarak büyümek.

Misyonumuz

İşimiz aracılığıyla yaşamları daha ayrıcalıklı kılmak.

Bu amaca ulaşmada bize katkı sağlayacak kişiler:

Çalışanlar - çalışanlara, herkesin saygı gördüğü, gelişmeye ve ilerlemeye açık, aidiyet duygusu aşılayan, güvenli ve huzur dolu bir iş ortamı sağlamak.

Misafirler - güvenli, rahat bir ortam sunmak suretiyle misafir ve müşterilerin değer, kalite, kişiye özel ve güleryüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.

Şirket sahipleri ve hissedarları - Divan’ın çalışan ilişkileri, halkla ilişkiler ve karlılık alanında lider olmasını ve mükemmel hizmetleri ile tanınmasını sağlamak.

Kültür ve Felsefemiz

Biz Divan’ız; amaç ve vizyonumuza uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkun profesyonellerden oluşan post modern bir ekibiz, hepimiz birbirimize ve konuklarımıza sonsuz saygı ve sevgi gösteririz. Bizler Divan ailesinde arkadaşlıklara açığız, bu arkadaşlıkları hoş karşılıyor ve destekliyoruz.

Bizler burada çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz. Vizyonumuza uygun hareket ediyoruz ve yönlendirmeleri ilgiyle karşılıyoruz ancak kendimiz adına düşünmekten korkmuyoruz, aksine düşünmemeyi tehlikeli buluyoruz. İşyerinde aklıselimi elden bırakmıyor ancak negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz. Her konuda uzlaşmaya varmıyoruz ancak farklılıklarımıza saygı gösteriyor ve birbirimizi farklılıklarımıza rağmen kabul ediyoruz. İnsaniyetperverliğimize hem değer veriyor hem de uzlaşı sağlıyoruz ancak hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Bu haksızlık, bu benim işim değil, benim departmanım ile ilgili değil vb. cümlelerden hoşlanmıyoruz, işin her ne pahasına olursa olsun yerine getirilmesini istiyoruz. Gülmeyi çok seviyoruz ve konuşurken göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.

Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten sakınıyoruz. Kılavuzlarda belirtilen ve uygulamaya geçmemiş değerlerle yaşamayı reddediyoruz, bizler bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan hoşlanıyoruz. Yetkinliklerin çok önemli olduğuna inanıyoruz ancak bunun karakterimizle de desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Şeffaf ve ilham veren liderliği savunuyoruz ve örnek olarak yol göstermekten hoşlanıyoruz. Konumsal yetkiden ziyade ilişkisel yetkilendirmeyi tercih ediyoruz ve diğerlerine karşı kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak o şekilde davranıyoruz. Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden farklı kılan bu detaylardır. Dengeli bir yaşam tarzına inanıyoruz, şirketimizi seviyoruz ve çok çalışıyoruz ancak ailemizi ve kendimizi de ihmal etmiyoruz.

Standardlarımıza sıkı sıkıya bağlı yaşıyoruz çünkü bu standardlarımızla tanınıyoruz. Düşmanımız olan, şikayet etme, taviz verme ve sıradanlıktan kendimizi sıyırıp, bu duyguları her gün kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz. Dünyanın en iyi aşçılarına sahip olduğumuzu düşünüyor, sunduğumuz lezzetlerle gurur duyuyor ve müşterek değerlerimizden güç alıyoruz.

Çevre politikamız için lütfen tıklayınız

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız için lütfen tıklayınız

Enerji Politikamız için lütfen tıklayınız

Click here to subscribe to Divan Mailing List