Onayla
İptal veya Değişiklik

Divan Suites İstanbul G-Plus

En iyi fiyatlar için

Yerel Saat

Hava Durumu

EN İYİ FİYAT İÇİN TIKLAYINIZ

Divan Suites Istanbul GPlus

Divan Suites İstanbul G-Plus

İstanbul’un kendi dinamizmini yansıtan Divan Suites İstanbul G-Plus, İstanbul’un yeni iş merkezinin tam ortasında ve İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na beş dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca şehrin önde gelen fuar alanları CNR Expo Centre ile İstanbul World Trade Centre’a ve dünya standartlarında alışveriş imkanları sunan Mall of Istanbul'a 7 km mesafede bulunmaktadır. Hedefimiz yöneticilere ve iş sebebiyle seyahat eden ziyaretçilerimize her şeyiyle düşünülmüş konaklama çözümleri sağlamak olduğundan Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu seçenekler uzun süreli konuklarımız için tasarlanmıştır. Bir otelde veya hizmetlerin dahil olduğu bir konutta kalmanın en iyi yönlerini birleştiren Divan Suites İstanbul G-Plus’ta 120 Standart oda, 6 Deluxe oda, 10 Junior Suite ve 4 Corner Suite olmak üzere toplam 140 oda bulunuyor. Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu çok çekici yeme içme alternatifleri arasında gurme lezzetleri tadabileceğiniz Divan Brasserie, en taze kahve veya şehrin en iyi kokteylleri için tercih edebileceğiniz Lobby Bar yer almakta. Müşterilerle veya ekibinizle toplantılarınız için ya da sıra büyük duyurunuzu yapmaya geldiğinde Divan Suites İstanbul G-Plus’ın toplantı odalarından faydalanabilecek, basın toplantıları ve kokteyl resepsiyonları gibi etkinlikleriniz için daha geniş alanlarımızı kullanabileceksiniz.

Konum

İstanbul’un yükselişteki iş ve üretim merkezi Güneşli’nin tam kalbinde ve İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı’na birkaç dakika uzaklıkta yer alan Divan Suites İstanbul G-Plus, önde gelen üreticilere, ithalatçılara, devlet dairelerine, ayrıca en önemli fuar alanlarına eşi bulunmaz bir yakınlık sunuyor ayrıca Başakşehir ve Olimpiyat satadlarına 10 km, Aqua Florya Alışveriş merkezine 17 km, Sinan Erdem Spor Merkezine 10 km ve Tuyap Fuar alanına 24 km mesafede yer almaktadır.

Yerel Bölge

Güneşli, sadece İstanbul’un en önemli yeni iş merkezlerinden biri değil aynı zamanda şehrin dönüşümünde önemli yer tutan hızlı ekonomik büyüme ve ilerlemenin de bir timsali. Bugün, dünyanın en heyecan verici metropolleri arasında yer alan İstanbul, modern tasarım ve modayı, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin göz alıcı görkemiyle bir araya getirerek sunan bir kanal olarak öne çıkıyor. Hem tarihi bölgeleri, hem de doğal güzellikleri ile ziyaretçileri cezbederken, Boğaz’da bir gezinti, sunduğu akuatik ve mimari zerafetle eşi bulunmaz bir tecrübe yaşatıyor.

Bizi Tercih Edin Çünkü;

  1. İdeal Konum Otel'imiz şehir merkezine sadece 19km mesafededir
  2. Yüksek kalitede kişiye özel hizmet sunmaktadır
  3. Seçkin bir ortamda Gürme Mutfaği
  4. Konforlu odaları seçkin dizaynı ve lüks bir ortamı harmanlıyoruz
  5. Havaalanına Uzaklığı - Divan Suites İstanbul G-Plus Atatürk Havalimanı'na sadece 5 dakika mesafededir

Otel Bilgisi

Giriş Saati:
14:00

Çıkış Saati:
Öğlen 12:00

Sigara Kullanımı:
Sigara içilebilir alanlar mevcuttur

Otopark Hizmeti:
Vale hizmeti

Divan Suites Istanbul G-Plus

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız

Harita

Divan Suites Gunesli

Bağlar Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi No:35 Güneşli 34209 / İstanbul


T: +90 212 708 49 00


info.gplus@divan.com.tr

Bağlar Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi No:35 Güneşli 34209 / İstanbul TÜRKİYE

Telefon: 0 212 708 49 00
Faks: 0 212 708 49 99
info.gplus@divan.com.tr