Onayla
İptal veya Değişiklik

EN İYİ FİYAT İÇİN TIKLAYINIZ

Divan Suites Istanbul GPlus

Divan Suites İstanbul G-Plus

İstanbul’un dinamizmini yansıtan Divan Suites İstanbul G-Plus, şehrin yeni iş merkezinin tam ortasında ve İstanbul  Havalimanı’na 35 km mesafede yer alıyor. Ayrıca şehrin önde gelen fuar alanları CNR Expo Centre ile İstanbul World Trade Centre’a ve dünya standartlarında alışveriş imkanları sunan Mall of Istanbul'a 7 km mesafede bulunmaktadır. Hedefimiz, yöneticilere ve iş sebebiyle seyahat eden ziyaretçilerimize her şeyiyle düşünülmüş konaklama çözümleri sağlamak olduğundan; Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu seçenekler uzun süreli konuklarımız için tasarlanmıştır. Bir otelde veya hizmetlerin dahil olduğu bir konutta kalmanın en iyi yönlerini birleştiren Divan Suites İstanbul G-Plus’ta 120 Standart oda, 6 Deluxe oda, 10 Junior Suite ve 4 Corner Suite olmak üzere toplam 140 oda bulunuyor. Divan Suites İstanbul G-Plus’ın sunduğu çok çekici yeme içme alternatifleri arasında, gurme lezzetleri tadabileceğiniz Divan Brasserie ve şehrin en iyi kokteylleri veya en taze kahve alternatifleri için tercih edebileceğiniz Lobby Bar yer almakta. Müşterilerle veya ekibinizle toplantılarınız için ya da sıra büyük duyurunuzu yapmaya geldiğinde Divan Suites İstanbul G-Plus’ın toplantı odalarından faydalanabilecek, basın toplantıları ve kokteyl resepsiyonları gibi etkinlikleriniz için daha geniş alanlarımızı kullanabileceksiniz.

Konum

İstanbul’un yükselişteki iş ve üretim merkezi Güneşli’nin tam kalbinde ve İstanbul Havalimanı’na 35 km uzaklıkta yer alan Divan Suites İstanbul G-Plus, önde gelen üreticilere, ithalatçılara, devlet dairelerine, ayrıca en önemli fuar alanlarına eşi bulunmaz bir yakınlık sunuyor ayrıca Başakşehir ve Olimpiyat Stadlarına 10 km, Aqua Florya Alışveriş Merkezi' ne 17 km, Sinan Erdem Spor Merkezi' ne 10 km ve TÜYAP Fuar Alanı' na 24 km mesafede yer alıyor.

Yerel Bölge

Güneşli; sadece İstanbul’un en önemli yeni iş merkezlerinden biri değil aynı zamanda şehrin dönüşümünde önemli yer tutan hızlı ekonomik büyüme ve ilerlemenin de bir timsali. Bugün dünyanın en heyecan verici metropolleri arasında yer alan İstanbul, modern tasarım ve modayı Roma, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin göz alıcı görkemiyle bir araya getirerek sunan bir kanal olarak öne çıkıyor. Hem tarihî bölgeleri, hem de doğal güzellikleri ile ziyaretçileri cezbederken; Boğaz’da bir gezinti, sunduğu akuatik ve mimari zarafetle eşi bulunmaz bir tecrübe yaşatıyor.

Bizi Tercih Edin Çünkü;

  1. İdeal bir konuma sahip otelmiz, şehir merkezine sadece 19 km mesafededir
  2. Yüksek kalitede kişiye özel hizmet sunmaktadır
  3. Seçkin bir ortamda gurme mutfağı
  4. Konforlu odaları seçkin dizaynı ve lüks bir ortamı harmanlıyoruz.
  5. Havaalanına Yakınlık - Divan Suites İstanbul G Plus İstanbul Havalimanına 35 km mesafededir.

Otel Bilgisi

Giriş Saati:
14:00

Çıkış Saati:
Öğlen 12:00

Sigara Kullanımı:
Sigara içilebilir alanlar mevcuttur

Otopark Hizmeti:
Vale hizmeti

Divan Suites Istanbul G-Plus

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız

Harita

AIzaSyD2BYIlzZD6V03nr5KzBdeiXhwrrNHZbIM

Divan Suites Gunesli

Bağlar Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi No:35 Güneşli 34209 / İstanbul


T: +90 212 708 49 00


info.gplus@divan.com.tr

Bağlar Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi No:35 Güneşli 34209 / İstanbul TÜRKİYE

Telefon: 0 212 708 49 00
Faks: 0 212 708 49 99
info.gplus@divan.com.tr