Onayla
İptal veya Değişiklik

İstanbul Yeme İçme

Divan İstanbul'da Yiyecek & İçecek Deneyimi

Dünya mutfağından farklı seçeneklerin yanısıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özel yarattığı Divan spesiyalleri, yoğun iş temponuza keyif katacak.

Divan Pub
Divan Pub
Divan Pub Teras

Servis Saatleri:

Kahvaltı:

Haftaiçi: 07:00 - 10:00

Haftasonu: 07:00 - 11:00

Öğle Yemeği:

12:00 - 15:00

Akşam Yemeği:

18:00 - 23:00


Bilgi & Rezervasyon:+90 212 315 5586

divanpub@divan.com.tr

Ressam Necdet Kalay’ın eşsiz tablolarının sergilendiği Divan Pub, tüm gün boyunca hem İstanbullu müdavimlerinin, hem de Divan İstanbul konuklarının vazgeçilmez adresi. Lahmacun gibi yerel lezzetleri de ihmal etmeyen geniş ve çekici menüsü, tüm konukların aklını çeliyor. Yayla kebabı ve pirzola başta olmak üzere ızgaradan çıkma onlarca doyurucu yemek seçeneği ve taş fırında kabaran pizzalar, ilk akla gelen baş döndürücü tatlardan sadece birkaçı. Açık büfe kahvaltısı, zengin uluslararası öğle ve akşam yemeği menüsü ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan mükellef bir öğüne, tüm damak zevklerine başarıyla hitap ediyor. 

Giyim Kodu

Divan İstanbul otelimizin giyim kodu "smart casual" olarak belirlenmiştir. Misafirlerimizden restoran, bar ve lobi gibi genel alanlara, spor ve antreman kıyafetlerinin yanı sıra terlik, şort gibi uygunsuz kıyafetlerle girilmemesini önemle rica ederiz.