Gönder
İptal veya Değişiklik

İstanbul Yeme İçme

Divan Istanbul Asia'da Yiyecek & İçecek Deneyimi

Keyifli bir yemeğin aynı zamanda günümüz yoğun yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar hızlı olması gerektiğine de inanıyoruz. Bu nedenle menümüzde bulacağınız Türk ve dünya mutfağından seçmelerin yanı sıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özenle yarattığı Divan spesiyalleri yoğun iş temponuza keyif katacak.

Divan Istanbul Asia d-bar

Servis Saatleri:

11:00 - 02:00

Bilgi & Rezervasyon:0 216 625 00 00

 info.divanasia@divan.com.tr

Marmara Denizi ve Adaların büyülü dokusuyla bütünleşen modern atmosferinde, hem iş hem de özel saatlerinizi keyifli bir ana dönüştürebilirsiniz. Seçkin lezzetlerin sunulduğu d-bar’da dilerseniz atıştırmalık alternatifleri deneyebilir, dilerseniz keyifli sohbetlerinize yeni tatlar katabilirsiniz.

Divan İstanbul Asia içerisinde yer alan d-bar; şarap, kokteyl ve zengin içecek seçenekleri ile zamanı en doyumsuz anlarında durdurmak için sizi bekliyor. Kahverengi ve altın renginden oluşan dekorasyonu ile sıcak bir ortamı olan barın 60 kişi kapasitesi bulunmakta.

5 yıldızlı hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü 11:00 - 02:00 saatleri arasında hizmet veren d-bar’da yerli ve yabancı içecekleri tadabilirsiniz.

Divan İstanbul Asia içerisinde yer alan d-bar; şarap, kokteyl ve zengin içecek seçenekleri ile zamanı en doyumsuz anlarında durdurmak için sizi bekliyor.