Gönder
İptal veya Değişiklik

Dış İkram Hizmeti

Divan İstanbul Asia'da Dış İkram

Eğer siz de düzenlediğiniz etkinliklerde Divan İstanbul Asia’nın tecrübesi, tarzı ve lezzetinden faydalanmak isterseniz, catering ekibimiz davetinizi düzenlediğiniz her yerde başından sonuna kadar özel günlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyacaktır. Profesyonel ekibimiz tüm detaylarla ilgilenirken, size düşen sadece misafirlerinizle hoş vakit geçirmek.

Mevcut menülerimizden seçim yapmak ya da sadece size özel bir menü oluşturmak aşamasında deneyimli şeflerimiz sizinle olacaktır. 20-250 kişilik oturmalı akşam yemekleri veya 500 kişiye kadar olan resepsiyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz herhangi bir yerde; Boğaz'da yapacağınız bir tekne gezisinde, yönetim kurulunuzu yeni genel merkezinizde ağırladığınızda ya da etkilemeyi iztediğiniz önemli müşterileriniz olduğunda ekibimiz hizmetinizdedir.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis taahhüdümüz ve işinin ehli ekibimiz misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil, aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacaktır. Bundan sonraki ikramlarınızda bırakın detaylarla Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.