Onayla
İptal veya Değişiklik

Divan Gaziantep'te Dış İkram Servisi Hizmeti

Divan Gaziantep'in zarif hizmet, benzersiz lezzet ve stilini farklı bir mekânda deneyimlemek isteyenler için, baştan sona çözümler öneren Dış İkram Hizmetimiz, her türlü eğlence ve misafir ağırlama etkinliğinde yanınızda. Bütün organizasyon detaylarını üstlenen uzmanlarımız, etkinliğinizin profesyonel bir başarıyla sonuçlanmasına odaklanmanıza fırsat tanıyor.

Konusunda uzman şeflerden oluşan ekibimizin tasarladığı farklı menüler, etkinliğinize ve tercihlerinize bire bir uyan menüyü yaratmanızı sağlıyor. Yeni iş merkezinde yönetim kurulu başkanını ağırlamak, bir büyükelçiye ev sahipliği yapmak, önemli bir müşteriyi etkilemek ya da özel bir aile yemeği organize etmek için Dış İkram Hizmetimiz yardımınıza koşarak, 750 konuğa ulaşabilen akşam yemeği ve resepsiyon servisi sağlamakta.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis taahhüdümüz ve işinin ehli ekibimiz, misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil, aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacaktır. Bundan sonraki ikramlarınızda bırakın detaylarla Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.