Onayla
İptal veya Değişiklik

EN İYİ FİYAT İÇİN TIKLAYINIZ

Divan Express Eskişehir

Divan Express Eskişehir

Hem bir üniversite şehri hem de yüksek teknolojiye sahip bir üretim merkezi olan Eskişehir’in zengin geçmişine ve geleneklerine gösterdiği saygı, Divan Express Eskişehir’in atmosferine de yansıyor. Eskişehir Anadolu Havalimanı’na sadece 19 kilometre uzaklıkta bulunan otelin misafirleri otele yarım saatten kısa bir sürede ulaşabilmenin rahatlığını yaşıyor.

Hem iş hem de tatil amacıyla seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan Divan Express Eskişehir misafirlerine; 89 standart oda, 11 deluxe oda, 4 suite ve 1 presidential suite olmak üzere toplam 105 oda sunuyor. Tüm odalar ferah alan, ücretsiz internet, geniş çalışma masası, çay kahve makinası gibi özellikleriyle misafirlerinin dünya standartlarında bir otelden beklentilerini karşılamaya hazır.

Yemek ve içecek seçenekleri için Divan Pub ve Lobby Bar’dan fazlasını aramaya gerek yok. Her ikisi de tüm gün boyunca güzel bir yemekten gurme kahve veya çay çeşitlerine, en kaliteli yerli veya yabancı şaraplardan favori viskinize kadar geniş bir yelpazede seçenekler sunuyorlar...İster müşterilerinizle, ister basınla bir araya geliyor olun, Divan Eskişehir’in toplantı hizmetleri, son teknolojiye sahip görsel ve işitsel ekipmanlar ve projeksiyon çözümleri ile etkinliğinizin başarısını garantilemek için gerekli her şeyi elinizin altına getiriyor.

Divan Express Eskişehir, şehri keşfetmek istediğinizde ise; Tarihî Odunpazarı Bölgesi, Eskişehir Arkeoloji Müzesi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Kentpark ve diğer görülecek yerler için size ideal bir konum sağlıyor.

Bizi Tercih Edin Çünkü

    1. İdeal konum - Otelimiz şehir merkezine sadece iki dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
    2. Yüksek kalitede, kişiye özel hizmet sunmaktadır.
    3. Seçkin bir ortamda gurme mutfağı
    4. Divan Express Eskişehir; tarz sahibi odaları modern çizgileri ve kullanışlılığı vurgularken, hem iş hem de tatil için seyahat edenlere hitap ediyor
    5. Havaalanına mesafe - Eskişehir Havaalanı'na 19 km ve arabayla ortalama 20 dakika uzaklıkta.

Otel Bilgisi

Giriş:
14:00

Çıkış:
12:00 (Öğle)

Sigara kullanımı:
Sigara içilebilir alanlar mevcuttur

Otopark hizmeti

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Harita

AIzaSyD2BYIlzZD6V03nr5KzBdeiXhwrrNHZbIM

Divan Express Eskişehir

Divan Express ESkişehir

Hoşnudiye Mah. Şahin CAd. No:738/A

Tepebaşı, Eskişehir/TÜRKİYE

Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi 738. Sokak No:7/A Tepebaşı / Eskişehir

T: 0 222 235 11 11

fax : 0 222 235 11 22

e-mail: info.eskisehir@divan.com.tr