Onayla
İptal veya Değişiklik

5 yıldızlı Diyarbakır otelleri arasında en yenisi olan Divan Diyarbakır’ın zarif hizmetini ve benzersiz lezzetlerini farklı bir mekanda deneyimlemek isteyenler için Dış İkram Hizmetimiz, her türlü eğlence ve misafir ağırlama etkinliğinde baştan sona çözümler sunuyor. Bütün organizasyon detaylarını üstlenen uzmanlarımız, etkinliğinizin profesyonel başarısına odaklanmanıza imkan veriyor.

Alanında uzman şeflerden oluşan ekibimiz isterseniz sadece size özel bir menü tasarlıyor, isterseniz etkinliğinize en çok yakışan seçimi yapabileceğiniz menü tercihleri sunuyorlar. Profesyonel bir servisle sevdiğiniz dostlarınızı ağırlamak, yeni iş yerinizde yönetim kuruluna ev sahipliği yapmak ya da önemli bir müşteriyi etkilemek istediğinizde Dış İkram Hizmetimiz istediğiniz mekanda akşam yemeği ve resepsiyon servisi sağlıyor.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis garantimiz ve işinin ehli ekibimiz, misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacaktır. Bundan sonraki ikramlarınızda bırakın detaylarla Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.