Submit
İptal veya Değişiklik

Divan Cizre Otel

Şehrin ilk ve tek uluslararası 5 yıldızlı oteli olan Divan Cizre, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış ve tarihi bin yıllarla ölçülen Cizre’nin ilçe merkezinde yer alıyor. Divan markasıyla eş anlamlı hale gelen kusursuz hizmet anlayışı ve mükemmel konaklama deneyimi, Cizre’nin geleneksel konukseverliğine modern bir yorum getiriyor. Şık ve göz alıcı dekorasyonuyla dikkat çeken Divan Cizre’de misafirlerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış üstün çözümlere sahip 121 Superior Oda, 10 One Bedroom Suite ve 1 Presidential Suite olmak üzere toplam 132 oda bulunuyor.

Divan Cizre hem iş hem de bölgeyi keşfetmek amacıyla ziyaret edenler için en ideal konumda yer alıyor. İlçe merkezinde bulunan otel, Cizre’nin hayranlık uyandırıcı tarihî eserlerine ve görülmesi gereken yerlerine kolay erişim sağlıyor. Otelden 18 km uzaklıkta bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na sadece 15 dakikada ulaşmak mümkün. Divan Cizre, bölgenin hayat kaynağı olan Dicle Nehri’nin kıyısında bulunuyor.

Türk ve dünya mutfağının en sevilen lezzetleri Divan’ın usta şeflerinin yorumuyla gün boyunca Divan Pub’da konuklarını bekliyor. Dicle Nehri manzarasıyla şehri yukarıdan izlemek istediğinizde Roof 6 by Divan’ın geniş içecek menüsü ve lezzetli atıştırmalıkları arasında tercih yapabileceksiniz. Havuz başındaki 1.140 m2'lik etkinlik alanı, rüya gibi düğünler de dahil en güzel organizasyonlarınıza ev sahipliği yaparken; 550 m2'lik balo salonunun da dahil olduğu 5 toplantı odası, yüksek teknolojili çözümleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Tecrübeli organizasyon ve teknik ekibimiz ise size yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacaklar. Seyahati sırasında formda kalmak isteyen konuklarımız havuzda veya spor salonunda egzersiz yapabilirken; sauna, buhar odası ve masaj hizmetleriyle SPA & Fitness merkezi enerjinizi tazeleyecek.

Bizi Tercih Edin Çünkü;

  1. İdeal lokasyon; Dicle Nehri kıyısında
  2. Yüksek seviyede profesyonel hizmet
  3. Türk ve dünya mutfaklarından çok özel seçenekler
  4. Modern odalarda, rahat ve şık otel deneyimi
  5. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na sadece 18 kilometre

Otel Bilgisi

Giriş Saati:
14:00

Çıkış Saati:
Öğlen 12:00

Sigara Kullanımı:
Sigara içilebilir alanlar mevcuttur

Otopark Hizmeti:
Vale Hizmeti

Daha fazla bilgi için Burayı Tıklayınız

Harita

AIzaSyD2BYIlzZD6V03nr5KzBdeiXhwrrNHZbIM

Divan Cizre

Konak Mah. Silopi Cad. No: 234 Cizre - Şırnak

Telefon: 0 486 214 16 00

Faks: 0 486 214 16 99

sales.cizre@divan.com.tr