Onayla
İptal veya Değişiklik

Şehrin sosyal hayatının en yeni adresi olan Divan City Kayseri, etkinlikleriniz için eksiksiz hizmet ve mükemmel mekanları bir araya getiriyor. Otelde nişan ve kına gibi size özel organizasyonlardan sevdiklerinizi ağırlayacağınız iftar ve iş yemeklerine, davetlerden mezuniyet partilerine kadar çok çeşitli planlarınız için en ideal çözümler bulunuyor.

Divan City Kayseri’nin en büyüğü 126 m2 alana sahip etkinlik mekanları yemekli düzende 100, tiyatro düzeninde 120, kokteyl düzeninde ise fuaye ve terasla birlikte 250 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyor. 15 kişiye kadar küçük gruplar için özel ve samimi mekan seçenekleri bulunuyor. Divan Kayseri Oteli’nintoplantı katında yer alan teras ise 160 mlik geniş bir açık alana ve 136 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Etkinlik odalarından bazıları ve fuaye alanı terasa doğrudan bağlantıları sayesinde açık alanla genişletilebiliyorlar. Etkinlik ekiplerimiz organizasyonunuz için doğru kararları vermenize yardımcı olurken, Divan Pub nesillere yayılan lezzet geleneğini size en uygun olacak şekilde yorumluyor.

Divan markasının güvencesi, ekiplerimizin kusursuz hizmeti ve planlama yardımıyla bir sonraki etkinliğinizin adresi olarak Divan City Kayseri’yi tercih edin. Özel gününüzü şeflerimizin size özel hazırladığı menüler, şık bir dekorasyon ve zarif bir atmosfer ile unutulmaz kılın.