Onayla
İptal veya Değişiklik

Her türlü etkinliğinizde misafirlerinizeen iyi deneyimi sunmak ve unutulmayacak bir organizasyona imza atmak için Divan City Kayseri’nin hizmetine güvenebilirsiniz. Planlama ve servis konusunda tüm detayları üstlenen uzmanlarımız, etkinliğinizin profesyonel başarısına odaklanmanıza imkânveriyor.


Divan markasının güvencesiyle, alanında uzman şeflerimiz, etkinliğiniz için size özel bir menü hazırlıyor ya da aralarında seçim yapabileceğiniz seçenekler sunuyorlar. Tecrübeli ekibimiz ise konuklarınıza özenle servis yaparak tüm organizasyonun sorunsuz bir şekilde ilerlediğinden emin oluyor. Etkinliğiniz ister değerli arkadaşlarınızla bir akşam yemeği ister önemli iş ortaklarınızla bir resepsiyon olsun, Divan City Kayseri baştan sona çözümler sağlıyor.
Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis anlayışımız ve işinin ehli ekibimiz, misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil, aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da garantileyecektir. Bundan sonraki davetlerinizde bırakın detaylarla Divan ilgilensin, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.