Onayla
İptal veya Değişiklik

Dış İkram Hizmeri Divan Ankara

Eğer düzenlediğiniz etkinliklerde Divan Ankara' nın tecrübesi, tarzı ve lezzetinden faydalanmak isterseniz, Dış İkram Ekibi'miz, başlangıcından bitimine kadar, tüm organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlarken yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. Tüm detaylarla profesyonel ekibimizin ilgileneceği organizasyonunuzda size düşen sadece misafirlerinizle hoş vakit geçirmek.

Mevcut menülerimizden seçim yapmak ya da sadece size özel bir menü oluşturmak aşamasında deneyimli şeflerimiz daima sizinle olacak. 20-250 kişilik akşam yemekleri veya 5000 kişiye kadar olan resepsiyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz herhangi bir yerde; yeni genel merkezinizde yönetim kurulunuza ev sahipliği yaptığınızda, bir büyükelçiyi ağırladığınızda ya da etkilemeyi arzu ettiğiniz önemli müşterileriniz olduğunda ekibimiz hizmetinizde.

Lezzet, kalite ve detaylardan ödün vermemeyi kapsayan kusursuz servis taahhüdümüz ve işinin ehli ekibimiz misafirlerinizin sadece etkilenmesini değil aynı zamanda organizasyonunuzdan sonsuz keyif almalarını da sağlayacak. Bundan sonraki davetlerinizde bırakın detaylarla Divan uğraşsın, siz sadece başarınızın tadını çıkarın.