Gönder
İptal veya Değişiklik

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz
Toplantılar & Düğünler

İstanbul'un en masalsı koylarından birinde, "ne yürekten ne de kürekten ses çıkmayan" Kalamış'ın Fenerbahçe burnunda konuşlanmış olması, Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’ı İstanbul Asya yakasında  kalite ve ince detaylardan ödün vermeyenlerin  en çok tercih ettiği etkinlik merkezlerinden biri haline getiren özelliklerinden sadece biri. Özenli hizmet anlayışı ve hem karadan hem de denizden ulaşılabilmesi Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz'ni, toplantı, özel davet, düğün, nişan ve daha bir çok etkinliğinizi mutlu birer anıya dönüştürüyor.  Ayrıca Akdeniz ve Türk mutfağının en lezzetli çeşitlerinin servis edildiği restaurantlar, tam donanımlı sağlık kulübü ve Asya yakasındaki en büyük yüzme havuzu ile sadece özel günlerinizin değil, günlük hayatınızın da bir parçası olmak bizi mutlu ediyor.


Fenerbahçe Burnu Fenerbahçe Kadıköy İstanbul
T: 0216 550 19 07      F: 0216 418 09 09
farukilgaz@divan.com.tr

Toplantılar

Toplantı Odaları

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz, İstanbul Asya yakasındaki toplantı ve özel davetlerinizde size özel düzenlemeler yaparak etkinliğinizin ayrıcalıklı ve hatırlanır olmasını sağlar.  Merkezimizde bulunan dört toplantı odası, doğal ışık alması ve ferahlığının yanısıra, toplantınızda ihtiyaçlarınıza göre yeniden yapılandırılabilmesi ile  de davetleriniz için bir avantaj oluşturmaktadır. Tüm toplantılarınızda kahve molasından özel açık büfeye ya da restaurantlarımızdan birinde hazırlanan bir öğle yemeğine kadar değişen seçeneklerde ikramların sunulması sizin isteğinize bağlıdır. Şirket toplantıları, düğün, nişan, doğumgünü ve diğer özel günleriniz için uygun olan tüm toplantı odalarımız en yeni audio-visual teknoloji ile donatılmıştır.

Balo Salonu

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’ın Balo Salonu, 1.200 kişilik kapasitesi ve 350 kişilik fuayesi  ile İstanbul’un Asya yakasındaki en büyük kolonsuz balo salonudur. 

Dekorasyonunda zerafetin ve ihtişamın birleştiği salon, özel bir giyinme odası ve bir gelin odası ile de, önem verdiğiniz tüm günlerinizde size kolaylık sağlayacak olanaklar sunar. Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz’ın tüm mekanlarında olduğu gibi, en yeni teknolojiyle donatılmış balo salonumuzda da tecrübeli teknik ekibimiz size destek olmak için etkinliğiniz süresince hep yanınızda olacaktır.


Havuz Kenarı

Sırtınızı Kalamış koyuna yasladığınızda, ayaklarınızın altına serilen baştan çıkarıcı Fenerbahçe  manzarası, 1.500 kişi kapasiteli havuz başını, düğünler, nişanlar, özel partiler, kokteyl prolonjeler ve ziyafetler için  büyüleyici bir ortama dönüştürür. Şeflerimizin davetinize özel ve tamamen sizin tercihlerinize göre hazırladığı değişik menüler, yıllardır süren ve artık bir gelenek haline gelen sıradışı servis anlayışımıza dayanır.