Onayla
İptal veya Değişiklik

Divan İstanbul

En iyi fiyatlar için

Yerel Saat

Hava Durumu

İstanbul Yeme İçme

Divan İstanbul'da Yiyecek & İçecek Deneyimi

Dünya mutfağından farklı seçeneklerin yanısıra, tecrübeli şeflerden oluşan ekibimizin sizin için özel yarattığı Divan spesiyalleri, yoğun iş temponuza keyif katacak.

Servis Saatleri:

08:00 - 01:00

İçecekler ve gurme atıştırmalıklar

Bilgi&Rezervasyon:+90 212 315 5593
E-mail:fb.divanistanbul@divan.com.tr

Sıcak ve davetkâr olduğu kadar, sofistike bir atmosfere sahip Divan Bar, geniş seçenekli yerli ve yabancı içkileri beğeninize sunuyor. Yüksek tavanlar ve konforu zerafet içinde sunan mobilyaları ile Divan Bar’da gurme yerli peynir tabağından, deniz mahsulleriyle yapılmış New Orleans usulü poh-boy sandviçlerine kadar geniş seçenekli ve eklektik ordövrlerin tadını çıkarmak mümkün. Bu zarif ortam, dostlarla ya da çalışma arkadaşlarıyla buluşup içki yudumlamak, yetenekli barmenlerin hazırladığı farklı kokteyl seçeneklerini denemek, uzun bir günün yorgunluğunu atmak ve samimi bir sohbetin tadına varmak için ideal.

Giyim Kodu
Divan İstanbul Otelimizin giyim kodu "smart casual" olarak belirlenmiştir. Misafirlerimizden restoran, bar ve lobi gibi genel alanlara, spor ve antreman kıyafetlerinin yanı sıra terlik, şort gibi uygunsuz kıyafetlerle girilmemesini önemle rica ederiz.