Medya

Press Releases

14.04.2014

Divan Grubu'na En Beğenilen Otel Ödülü…
Capital Dergisi tarafından 14. kez düzenlenen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında, 2013 yılı otel ve konaklama sektörü birincilik ödülünü Divan Grubu kazandı. Hafta başında düzenlenen törende, ödülü Divan Grubu adına CEO Marcos Bekhit aldı.


indir
Press Releases

10.07.2013

Basın ve Kamuoyunun Dikkatine:
31 Mayıs tarihinde Gezi Parkı'nda başlayan ve bugüne kadar devam eden süreçte Taksim'deki "Divan İstanbul Oteli"mizin gösterdiği insani yaklaşımın maksadından çok uzak karalayıcı amaçlar
ile bağdaştırıldığını üzülerek izlemekteyiz.


indir
Press Releases

23.02.2012

Türkiye’nin otelcilik ekolü Divan Grubu; son yıllarda yeniden yapılanan ekonomisi ile iş hayatının kalbinin attığı Irak’ta, Divan Erbil ile geleneksel konukseverliğini komşu sınırlara taşıyor. Lüks ve konforun birleştiği beş yıldızlı ve 23 katlı Divan Erbil; küllerinden doğan şehrin parlayan yeni yıldızı olarak yükseliyor.


indir
Press Releases

02.02.2012

Aylık 50 milyonu aşan ziyaretçisiyle dünyanın en popüler seyahat sitesi olan TripAdvisor; Türkiye’de 2012 yılının en trendy - modern otellerini belirledi. 25 otel arasında 11. sırada yer alan Divan Ankara, aynı zamanda başkentin en trendy oteli de seçildi.


indir
Press Releases

27.09.2011

Türkiye'de modern otelcilik anlayışının okulu olan Divan Otelleri'nin bünyesine katılan Divan Bursa, kapılarını 15 Eylül'de açtı. Şehrin doğal ve kültürel zenginliklerinin buluştuğu Kükürtlü'de; 105 oda, pub, pastane ve spa ile hizmete giren Divan Bursa, misafirlerini geleneksel konukseverliğiyle ağırlamaya hazırlanıyor.


indir
Press Releases

11.03.2011

Divan Grubu CEO’luğuna Şubat 2011 tarihi itibariyle Marcos Bekhit getirildi. 1995 yılından itibaren Türkiye’de Four Seasons Otelleri bünyesinde Genel Müdür olarak görev yapan ve 1998 yılında Mısır ve Türkiye Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na getirilen Bekhit, 2007 yılında Four Seasons Hotel İstanbul At The Bosphorous’u açtı.


indir
Press Releases

28.09.2010

Divan Grubu, Uluslararası rekabeti hedefliyor... Türkiye'nin "Otelcilik Ekol"ü Divan Grubu tüm otelleri için, 28 Eylül 2010 Salı günü yapılan basın toplantısıyla "Preferred Hotel Group" - soft branding (alt marka) üyeliği anlaşmasını imzaladı.


indir
Press Releases

31.08.2010

Divan Grubu, Uluslar arası rekabeti hedefliyor... Türkiye'nin Otelcilik "ekol"ü Divan Grubu, tüm Otelleri için, "Preferred Hotel Group" - soft branding (alt marka) üyeliği anlaşması imzaladı. Divan Grubu otelleri, üyesi olduğu bu alt marka ile uluslararası arenada, gücüne güç katıyor...


indir
Press Releases

21.06.2010

Divan'ın yeni web sitesi www.divan.com.tr, iki saygın uluslararası ödüle layık görüldü. Uluslararası platformda sektöründe yılın en iyilerini seçen Interactive Media Awards'dan (IMA), Türkiye'den ilk kez otel kategorisinde "Outstanding Achievement" (Üstün Başarı) ödülünü ve bu yıl International Academy of the Visual Arts tarafından 16.'sı düzenlenen "Communicator Awards" yarışmasında otel kategorisinde "Award of Distinction"u (Üstünlük Ödülü) kazandı.


indir
Press Releases

21.01.2010


Divan, şehir otelleri zincirine yeni bir halka daha ekledi. Divan'ın İstanbul'daki üçüncü, Anadolu Yakası'ndaki ilk oteli olan Divan İstanbul Asia, 14 Aralık 2009 Pazartesi günü düzenlenen bir törenle kapılarını hizmete açtı.


indir

Oteller ve Mekanlar

Fotoğraflar

 

E-Broşür

Divan İstanbul indir   indir
Divan İstanbul Asia indir   indir
Divan İstanbul City indir   indir
Divan Suites Istanbul G-Plus indir   indir
Divan Ankara indir   indir
Divan Antalya indir   indir
Divan Bodrum indir   indir
Divan Bursa indir   indir
Divan Çorlu indir   indir
Divan Çukurhan indir    
Divan Erbil indir    
Divan Suites Batumi indir    
Divan Suites Gaziantep indir   indir
Divan Kuruçeşme indir   indir
Faruk Ilgaz Toplantı ve Ziyafet Merkezi indir   indir
Yazdr Arkadana Gnder
 
Koç
Gri Creative Agency
Geribildirim | Kariyer | Medya | Paro | İletişim | Gizlilik Politikası | Foto Galeri | Divan Hakkında | Bilgi Toplumu Hizmetleri | Preferred Hotel Group

Oteller | Özel Fırsatlar | Toplantılar ve Etkinlikler | Divan Touch | Restaurantlar | Pastaneler

Lokasyonlar: İstanbul   Ankara   Antalya   Bodrum   Çorlu   Bursa   Erbil   Bakü    Gaziantep   Batumi

©2014 Divan Hotel Group. All rights reserved

Greening Hotels